شاهزاده خانمها در همبستگی با قربانیان جنسی و آزار و اذیت به گلوبولهای طلایی سیاه پوشیده اند. این فرش قرمز و نازک تر از همیشه است.
شاهزاده خانمها در همبستگی با قربانیان جنسی و آزار و اذیت به گلوبولهای طلایی سیاه پوشیده اند. این قالی طلای قرمز در تمام دوران خواهد بود.
سالیان سال است که فرش قرمز آنقدر زیاد شده است. من در مورد لیست های بهترین لباس صحبت نمی کنم، اگر چه مطمئن هستیم که همه ی ما علاقه مندیم. Vogue در امشب مد روز گزارش داد، اما ما تصمیم گرفتیم که رای برای بهترین لباس ها را نپردازیم، همانطور که در جوایز گذشته نشان داده ایم. امشب برای مسابقات در مورد چه کسی پوشیده بود چه چیزی خوب نیست. این در مورد یکپارچگی بود و یک صنعت که با هم همکاری می کرد تا نور قدرتمند خود را در مورد موضوعات تبعیض، آزار و اذیت و سوء استفاده در هالیوود و فراتر از آن روشن کند.

فراخوان برای پوشیدن تمام سیاه از Time's Up آمد، که توسط 300 بازیگر زن برجسته و دیگر شرکت کنندگان صنعت سرگرمی ن برای مبارزه با سوء رفتار جنسی مطرح شد، که بر اساس اتهامات علیه هاروی واینشتاین و سایر مردان قدرتمند تاسیس شده است. یک کد لباس مانند این بی سابقه است. مطمئنا ساعت قبل از نمایش احساس بسیار حیاتی نسبت به آنچه که من تا به حال تماشا کرده ام، و من بسیار تماشا کردم. دانستن اینکه بسیاری از هنرپیشه ها به عنوان تاریخ خود فعالان را به دست آوردند، از جمله بنیانگذار جنبش #MeToo تارانا برک، که با میشل ویلیامز همراه با . می گویند آمریکا فررا می گوید "این کار ما است، زمان هم اکنون برای ما است کار برای ساختن ن بیشتر در محیط کار و زندگی خود در محیط کار و زندگی آنها . "نگاهی به اوا لانگوریا مدرسه کارسون دالی:" این یک لحظه نیست، این حرکت است. " در بعضی مواقع تلویزیون بی دست و پا بود، اما با توجه به اعتراض به دوربین مینی، پلیس مد و همه چیز، پیشرفت بود.

برای برخی، هنرپیشه ها به اندازه کافی به اندازه کافی نبودند. اعتراض شدیدتر، اعتراض قوی تر نشان داده نمی شود، بحث ادامه پیدا کرد. این احتمالا درست است، اما اعتراض منفعل در این لحظه به من حق می دهد. برای بریدن خط از Lindy West، جنسیت اختراع مردان است، چرا باید کار ن برای حل آن انجام شود؟ البته، ناگزیر، این کار ن است. و ناتالی پورتمن و جسیکا چاستین کار خود را به خوبی انجام دادند و این واقعیت را مطرح کرد که همه مدیران نامزد شده مرد بودند و به شکاف مداوم پرداخت هالیوود پرداختند.

اما به مسئله مد ادامه داد. برخی از فرش های مورد علاقه من فرش قرمز سیاه شده اند: الهه نیکول کیدمن Jean Paul Gaultier در سال او بهترین اسکار بازیگر اسکار برای ساعت ها به دست آورد. تیلدا سینتون "مخزن سیاه" Lanvin "کیسه زباله"، زمانی که او بهترین برنده اسکار بازیگر اسکار برای مایکل کلینتون را برداشت. پس از آنکه جانی دپ در سال 1995 به «گلوب» رسید، پس از آن، پس از مرگ جانی دپ در سال 1995، کیت ماس به دنبالش رفت. رژه لباس های سیاه، به نظر نمی رسید، ظاهرا آرام و ظریف بود. هنگامی که اپرا وینفری به پانچلین رسید - "زمانی که هیچ کس نباید دوباره بگوید" من هم دوباره "- #blackout در واقع احساس آغاز چیزی بود.

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : سیاه ,لباس ,ن ,مورد ,اعتراض ,اسکار ,اندازه کافی ,ن برای ,اسکار بازیگر ,بازیگر اسکار ,اسکار برای ,اسکار بازیگر اسکار
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

زندگی یک زوج ایرانی آلمانی هارمونی باران Rodney Rachel ماينر و ارز ديجيتال سایت درسا کده خبرنامه تخصصی سئو حرفه ای همیشه کارآموز انتشار سارخبر- سارنیوز