نشانه های همبستگی در جشنواره جشنواره کن سال جاری بوده است، این که آیا تصویر Ava DuVernay، Agnès Varda، Cate Blanchett و 80 زن دیگر است که فرش قرمز را با سلاح های قفل شده یا عکس مونالیزا بازیگر زن لبنانی در اختیار دارد؟ امضأ خوانده شده "توقف حمله به غزه" را امضا کنید. امروزه مراحل اصلی رویداد اصلی یک بار دیگر به یک پلت فرم برای پیشرفت تبدیل شده است. یک مستند جدید با عنوان "من حرفه ای غیر سیاه" است، بر اساس یک کتاب با همان نام، در جشنواره برتر است. 16 بازیگر زن فرانسوی فرانسوی از جمله سونیا رولان، فیلیپس ریچارد و آیسا مائیکا (که همچنین این فیلم را اداره می کردند)، همه چیز را درباره جنس گرایی و نژادپرستی که در صنعت فیلم سازی فرانسه داشتند، نوشتند. با هم، آنها فرش قرمز راه می رفتند و به عنوان یکی در بالای پله ها قرار می گرفتند و قطعات سفارشی سیاه و نقره ای Fall 2018 از بالماین را به دست می گرفتند.

دیوانه پس از ملاقات، اولیویر روستین، پس از اینکه شخصی توسط دوست او Maiga تماس گرفت، به طور مستقیم به کارهای جین لباس، لباس های لباس تیشرت و لباس های نه حرفه من بدون سیاه رفت. برای یک طراح سیاه و سفید که تنها یک مدیا طراحی مدرن بود، این پروژه عمیقا شخصی بود. Rousteing فقط چند ساعت قبل از معرفی، "من توسط یک خانواده سفید پذیرفته شد". "مردم از پدر و مادرم پرسیدند چگونه می توانند یک بچه سیاه پوست بگیرند و آنها را به من چهره ی منفور تبدیل کنند، بنابراین نژادپرستی را دیده ام؛ من آن را تجربه کرده ام. "Rousteing نه تنها به عنوان یک کودک مبارزه، بلکه از آن زمان با شک و تردید و قضاوت از درون صنعت خود نیز مواجه است. "مد همه چیز در مورد مدرن است، اما گاهی اوقات، آنقدر آوانگارد نیست. من فکر می کنم اگر سفید بود، برخی از گزینه های طراحی من ممکن است به شیوه ای متفاوت گرفته شود. این صنعت برای قضاوت آسان است و بعضی از گزینه های من، بطور مثال، به روش دیگری مورد قضاوت قرار گرفته اند. "

شخصیت Rousteing و لباس هایی که برای ن طراحی می کنند اغلب به عنوان آگاهانه و غنی درک می شوند، اما هنگام کار با ن حرفه من غیر سیاه است، هدف او این بود که نشان دهد "بودن جنسی و پر زرق و برق برای یک نوع نوع بدن یا شخصیت. "او توضیح داد:" همه این ن متفاوت هستند و برخی از آنها می خواستند بسیار جذاب باشند و دیگران می خواستند بیشتر تحت پوشش قرار گیرند. این چیزی بود که آنها می خواستند و همه از آنها پرسیدند: «لباس های رویاهای شما چیست؟»

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دکوراسیون طرح آپنما نشاط در مدارس اس ام اس ویستا رایانه Charlie Britney